Luna Storia

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 63.5 MB
  • Version 0.17.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Runewaker Entertainment
Luna Storia, farklı karakterlerin bir arada toplandığı strateji tabanlı bir rol yapma oyunudur.

Android mobil cihazınızda stratejik oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Luna Storia mobil oyununu indirebilirsiniz. Oyunu indirirken herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Mobil cihazınızda da oldukça küçük bir alanı kaplar. Oyunda bu sebeple oldukça eğlenebilirsiniz. Sevimli oyun karakterlerinin bir arada toplandığı Luna Storia rol yapma oyununda, rakibinizi geçerek kendi görevinizi yerine getirmek için çabalayacaksınız. 

Saldırı partneri her Hero için değişir ve bir araya getirdiğiniz daha fazla saldırı planı daha fazla hasara sebebiyet verir. Zafer arayışınızı gerçekleştirmek için karakterlerinizi doğru bölgelere konumlandırmalısınız. Görevleri yerine getirmek zorlayıcı olacaktır. Faka yönlendirdiğiniz karakterin yeteneklerini geliştirmelisiniz. Böylelikle daha güçlü bir performans sergileyebilirsiniz.

Her karakterin kendine özgü bir takım yetenekleri vardır ve bu da nihai takımı birleştirmek için seçimlerinizi doğru yapın. Rakiplerinizi yenmek için Luna Storia mobil oyununda sistematik bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Bu her zaman sizi doğru yola götürecektir. Punisher, Brawler, Forvet, Corrupter ve Trapper gibi karakterler arasında seçim yaparak ilerleme katedin. 

Luna Storia indir
DİĞER SÜRÜMLER